Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Praca dawniej – atrakcyjny konkurs fotograficzny dla seniorów.

  Thursday, 30 July 2020r. Informacje

  Czy przypominasz sobie, jak kiedyś wyglądały zakłady pracy? Pokaż nam swoje zdjęcia, na których widać Twoje dawne stanowisko pracy, narzędzia i sprzęty. Chcemy zobaczyć, jak pracowało się kiedyś.

  Aplikuj.pl zaprasza osoby w wieku 60+ do udziału w konkursie, w którym do wygrania są między innymi kursy komputerowe(strefakursow.pl), książki, telefony komórkowe i gadżety. Wystarczy przesłać przez formularz http://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie maksymalnie trzy fotografie, ilustrujące pracę na przełomie XX I XXI wieku.
  Zdjęcia mogą zostać przesłane przez uczestnika lub osobę, która w jego imieniu zgodzi się dokonać formalności. Konkurs odbywa się przez Internet, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z treścią regulaminu konkursu na tej stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.
  Na zgłoszenia czekamy do 11 września 2020. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: książki, telefony komórkowe, kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl) oraz rozmaite gadżety.

Galeria