Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Godziny otwarcia Klubów „Senior+”

  Wójt Gminy Gnojnik oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ceniąc seniorów z terenu naszej Gminy oraz dostrzegając ich potrzeby utworzyli kolejny Klub „Senior+”, tym razem w Gnojniku.

  Friday, 1 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Poszukiwany Asystent rodziny

  Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnojniku ogłasza konkurs na stanowisko asystenta rodziny. Szczegóły w aktualności.

  Friday, 1 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Spotkanie dla Partnerów KSOW

  Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, które odbędzie się 9 stycznia br. w Krakowie. Spotkanie poświęcone będzie omówieniu zasad kolejnego naboru wniosków.

  Friday, 1 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Sezon grzewczy - zagrożenia i wskazówki

  Okres jesienno-zimowy to czas zwiększonej ilości zaczadzeń i pożarów. Zapraszamy do zapoznania się z Komunikatem Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2018/2019.

  Monday, 31 December 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Weryfikacja deklaracji śmieciowych

  Szanowni Mieszkańcy Gminy Gnojnik, Urząd Gminy Gnojnik informuje, iż przystępuje do weryfikacji danych zawartych w deklaracjach śmieciowych dotyczących liczby mieszkańców zamieszkujących nieruchomości.

  Thursday, 20 December 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Informacja nt. spalania odpadów zanieczyszczonego drewna

  W związku ze zdarzającymi się coraz częściej nieprawidłowościami dotyczącymi spalania odpadów drewnianych w kotłach nieprzystosowanych do tego celu przez osoby fizyczne, Urząd Gminy przypomina, co mieści się w zakresie odpadów zabronionych do spalania.

  Monday, 17 December 2018r. czytaj więcej Informacje