Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Ogłoszenie - zmiana godziny posiedzenia Komisji

  Informujemy, że nastąpiła zmiana godziny posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Gnojnik z godz. 14:00 na godz. 17:00 w dniu 14 lutego 2018 r. (czwartek).

  Wednesday, 13 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Ogłoszenie - posiedzenie Komisji

  W dniu 14 lutego 2019 r. (czwartek) o godz. 14:00 w sali narad Urzędu Gminy odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Gnojnik.

  Saturday, 2 November 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju wsi Biesiadki „Tradycja i Rozwój” złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Z kulturą na Ty – okołooperowe spotkania w roku Moniuszki.

  Friday, 2 August 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Ogłoszenia o naborach wniosków o przyznanie pomocy

  LGD Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego PROW na lata 2014-20

  Thursday, 2 May 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Otwarty konkurs ofert

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w Gminie Gnojnik na 2019 rok.

  Thursday, 2 May 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Postanowienia uchwały antysmogowej

  W związku z bardzo złą jakością powietrza w sezonie zimowym, spowodowaną ogromną emisją zanieczyszczeń z domowych palenisk na węgiel i drewno, od 1 lipca 2017 roku na terenie województwa małopolskiego obowiązuje uchwała antysmogowa.

  Tuesday, 2 April 2019r. czytaj więcej Informacje