Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Ogłoszenie – posiedzenie Komisji

  W dniu 18 grudnia 2018 r. o godz. 15:00 (wtorek) w sali Urzędu Gminy w Gnojniku (pokój nr 17) odbędzie się połączone posiedzenie Komisji Rady Gminy w Gnojniku.

  Wednesday, 12 December 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Jak zastrzec utracone dokumenty

  Związek Banków Polskich od 10 lat prowadzi Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi projektami dotyczącymi zastrzegania utraconych dokumentów oraz kart płatniczych.

  Tuesday, 12 June 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Oferta dla branży turystycznej

  Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach realizacji projektu pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” ogłasza nabór dla MŚP na targi krajowe i zagraniczne w 2019 r.

  Monday, 12 March 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Nowe przepisy dot. Kół Gospodyń Wiejskich

  W dniu 29 listopada br. weszły w życie przepisy ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o kołach gospodyń wiejskich, zgodnie z którą Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma obowiązek prowadzenia Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.

  Friday, 30 November 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Poznaj mDokumenty w aplikacji mObywatel

  Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło publiczną aplikację mobilną „mObywatel”, w ramach której zapewnia możliwość pobrania i okazywania dokumentu elektronicznego, zawierającego dane pobrane z rejestru PESEL i Rejestru Dowodów Osobistych.

  Tuesday, 20 November 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Inwentaryzacja ogrzewania budynków

  W związku z obowiązkiem prowadzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków (piece i kotły C.O.), Urząd Gminy Gnojnik zwraca się do Mieszkańców Gminy z prośbą o wypełnienie druku ankiety. Szczegóły w aktualności.

  Monday, 19 November 2018r. czytaj więcej Informacje