Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Drogowcy pracują w Uszwi i Zawadzie

  Ostatnie metry chodnika powstają w Uszwi i Zawadzie Uszewskiej w ramach realizacji inwestycji odbudowy drogi gminnej łączącej te dwie miejscowości. Końcowy etap przedsięwzięcia stanowić będzie wylanie nowej nawierzchni asfaltowej.

  Wednesday, 21 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Szkolenie Małopolskich Terytorialsów

  W dniu 17 listopada br. ruszyło kolejne szkolenie podstawowe w 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Do Terytorialnej Służby Wojskowej powołanych zostało 89 osób z całego województwa.

  Tuesday, 20 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Relacja z inwestycji

  Od ponad miesiąca na terenie naszej Gminy prowadzone są prace budowlane związane z realizacją dwóch projektów dotyczących budowy sieci wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z prac ziemnych w Uszwi.

  Tuesday, 20 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Poznaj mDokumenty w aplikacji mObywatel

  Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło publiczną aplikację mobilną „mObywatel”, w ramach której zapewnia możliwość pobrania i okazywania dokumentu elektronicznego, zawierającego dane pobrane z rejestru PESEL i Rejestru Dowodów Osobistych.

  Tuesday, 20 November 2018r. czytaj więcej Informacje
 • 100 balonów na stulecie niepodległości

  9 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Gnojniku obchodzono szczególny dzień - dokładnie o godzinie 11.11 wraz z tysiącami uczniów w całej Polsce odśpiewano Hymn Państwowy i wypuszczono w niebo 100 baloników w naszych barwach narodowych.

  Monday, 19 November 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Inwentaryzacja ogrzewania budynków

  W związku z obowiązkiem prowadzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków (piece i kotły C.O.), Urząd Gminy Gnojnik zwraca się do Mieszkańców Gminy z prośbą o wypełnienie druku ankiety. Szczegóły w aktualności.

  Monday, 19 November 2018r. czytaj więcej Informacje