Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Deklaracja CEEB tylko do końca czerwca

  Wszyscy właściciele istniejących budynków (mieszkalnych i niemieszkalnych) do końca czerwca 2022 roku powinni złożyć do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklarację dotyczącą używanego źródła ciepła.

  Wednesday, 6 July 2022r. czytaj więcej Inne
 • Opaski bezpieczeństwa dla seniorów Gminy Gnojnik

  W trosce o podnoszenie jakości życia seniorów, Gmina Gnojnik, w imieniu której działa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku, przystąpiła do realizacji rządowego programu „Korpus Wsparcia Seniorów” na 2022 rok.

  Wednesday, 6 July 2022r. czytaj więcej Inne
 • Informacja Starosty Brzeskiego

  Zapraszamy Mieszkańców do zapoznania się z Informacją Starosty Brzeskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu operatu opisowo – kartograficznego z modernizacji ewidencji gruntów i budynków w Gminie Gnojnik.

  Monday, 6 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Orlik zaprasza

  Zachęcamy do korzystania z boiska Orlik w Uszwi – harmonogram pracy Animatora w miesiącu czerwcu można znaleźć w treści aktualności.

  Monday, 6 June 2022r. czytaj więcej Sport
 • 10 mln dla Gminy Gnojnik

  Sukcesem dla naszej Gminy zakończył się drugi nabór wniosków w ramach Rządowego Programu „Polski Ład” – dofinansowania w wysokości po 5 mln zł uzyskały dwa złożone wnioski: na modernizację dróg gminnych oraz modernizację budynku szkoły w Gnojniku.

  Monday, 6 June 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Dyżur sołtysa

  Szanowni Państwo, Sołtys Krzysztof Jewuła zawiadamia o terminach dyżurów w miesiącu czerwcu br.

  Monday, 6 June 2022r. czytaj więcej Inne