Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Operator numeru 112 będzie obsługiwał numer 997

  Od 1 października 2018 roku od godz. 10 rozpocznie się proces przejmowania obsługi numeru alarmowego 997 przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie obsługujący obecnie numer alarmowy 112.

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Ankieta inwentaryzacji ogrzewania budynków

  W związku z obowiązkiem prowadzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków Urząd Gminy Gnojnik zwraca się do Mieszkańców Gminy, którzy do tej pory nie złożyli ankiety inwentaryzacji budynków z prośbą o wypełnienie druku ankiety. Szczegóły w aktualności.

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Patriotyczne uroczystości w Żerkowie

  Mieszkańcy Żerkowa oraz innych gminnych miejscowości upamiętnili rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości. W przygotowanie uroczystości zaangażowane było sołectwo Żerków, parafia Biesiadki, Centrum Kultury oraz Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik.

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Oferta szkoleniowa dla firm

  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z regionu na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać dotację na rozwój firmy. Spotkanie odbędzie się 10 października 2018 w Nowym Sączu.

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Inne
 • Trwają zapisy do największych dziecięcych rozgrywek piłki nożnej w Europie

  Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek. Do 7 października nauczyciele i trenerzy mogą zgłaszać drużyny w trzech kategoriach wiekowych

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Sport
 • Zmiany w Żerkowie

  Trwa remont budynku wiejskiego w Żerkowie. Wszystko za sprawą dofinansowania uzyskanego przez UTW „Globus” z środków PROW 2014-2020 na realizację operacji pn. Przebudowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjno–kulturowej w Żerkowie.

  Friday, 28 September 2018r. czytaj więcej Inwestycje