Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przedsiębiorco - zgłoś czym ogrzewasz budynek

  Od 1 lipca br. każdy obywatel lub zarządca budynku jest zobowiązany złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Deklarację można złożyć elektronicznie (profil zaufany) lub w urzędzie gminy właściwym dla miejsca usytuowania budynku.

  Thursday, 10 June 2021r. czytaj więcej Informacje
 • Poszukiwany właściciel psa

  W miejscowości Gnojnik na „Górce" widziano błąkającego się pieska. Jest to czarno-brązowy psiak średniej wielkości, z niebieską obrożą. Właściciel pilnie poszukiwany!

  Monday, 10 May 2021r. czytaj więcej Informacje
 • Szczepienia „trzecią dawką” przeciw COVID-19

  Rozpoczął się proces wystawiania skierowań do e-rejestracji na szczepienia dawką przypominającą dla wszystkich osób, które ukończyły 50. rok życia oraz pracowników ochrony zdrowia mających bezpośredni kontakt z pacjentem.

  Monday, 10 May 2021r. czytaj więcej Inne
 • Sukces KGW USZWIANKI na Orawie!

  W minioną niedzielę, 3 października br. Koło Gospodyń Wiejskich USZWIANKI z Uszwi reprezentowało naszą gminę podczas 11. Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce.

  Monday, 10 May 2021r. czytaj więcej Inne
 • Jesień na Orliku

  Pogoda ciągle sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu. Zapraszamy więc do korzystania z kompleksu boisk „Orlik” w Uszwi, gdzie grać można nie tylko w piłkę nożną, ale również siatkówkę, tenis czy badminton.

  Monday, 10 May 2021r. czytaj więcej Sport
 • ZNALEZIONO KLUCZE!!!

  W Urzędzie Gminy Gnojnik są do odbioru klucze znalezione na trybunach boiska LKS Pagen Gnojnik.

  Saturday, 10 April 2021r. czytaj więcej Inne