Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • 4 maja – Międzynarodowy Dzień Strażaka

  Wszystkim Strażakom życzymy pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Serdecznie dziękujemy za Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca, jakim jest Wasza służba. Życzymy zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

  Saturday, 5 February 2022r. czytaj więcej Przetargi
 • #mojaflaga

  Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich Uszwianki w Uszwi mieszkańcy wsi Uszew i Zawada Uszewska włączyli się do akcji w ramach programu "Niepodległa" z okazji przypadającego w dniu 2 maja Święta Flagi.

  Saturday, 5 February 2022r. czytaj więcej Kultura
 • Kolejne rozgrywki w Gminie Gnojnik, tym razem w piłkę ręczną

  W dniach 21 i 22 kwietnia br. dzieci i młodzież szkolna rozegrali zawody w piłkę ręczną na hali sportowej w PSP w Gnojniku. Imponujące były umiejętności młodych zawodniczek i zawodników, chociaż poziom gry był zróżnicowany.

  Saturday, 5 February 2022r. czytaj więcej Oświata
 • Przedłużenie stopni alarmowych BRAVO i CHARLIE-CRP

  Zarządzeniami Prezesa RM wprowadzono drugi stopień alarmowy (2. stopień BRAVO) oraz trzeci stopień alarmowy CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium RP. Zarządzenia obowiązują od dnia 1 maja br. od godz. 00:00, do dnia 15 maja br. do godz. 23:59.

  Saturday, 5 February 2022r. czytaj więcej Inne
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Uczniowski Klub Sportowy „Piratki” złożył wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Taniec moją pasją”.

  Thursday, 28 April 2022r. czytaj więcej Inne
 • Wywieś flagę na majówkę

  Możesz wstawać rano, spieszyć się po dzieci, możesz czuć się częścią większej całości. I jeśli tylko zechcesz - możesz świętować. Możesz wywiesić naszą flagę. Wywieś flagę na majówkę i dołącz do akcji #mojaflaga!

  Thursday, 28 April 2022r. czytaj więcej Inne