Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Remont „powodziówek”

  Kolejne drogi gminne stają się bezpieczne i estetyczne. Dzięki środkom zewnętrznym oraz gminnym od miesiąca prowadzone są prace modernizacyjne na czterech drogach zniszczonych w wyniku klęsk żywiołowych.

  Wednesday, 28 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Przysięga i szkolenie Małopolskich Terytorialsów

  W dniu 2 grudnia o godz. 10.00, 89 żołnierzy Obrony Terytorialnej złoży w Rząsce uroczystą przysięgę wojskową. Od 17 listopada trwa drugie szkolenie podstawowe w 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Kolejne, trzecie rozpocznie się 1 grudnia.

  Wednesday, 28 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Rywalizacja tenisistów stołowych

  Kolejna odsłona szkolnych zmagań sportowych już za nami. Tym razem przy stole tenisowym rywalizowali uczniowie klas VII, VIII oraz III gimnazjum. Najlepszymi drużynami okazały się reprezentacje szkół z Uszwi (dziewczęta) i Gnojnika (chłopcy).

  Wednesday, 28 November 2018r. czytaj więcej Sport
 • Znaleziona gotówka

  W okolicach budynku Urzędu Gminy Gnojnik znaleziono gotówkę.

  Thursday, 22 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Etap I budowy przedszkola dobiega końca

  Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z przebiegu prac przy budowie obiektu wielofunkcyjnego w Uszwi, mającego łączyć funkcje oświatowe (przedszkole) i kulturalne (świetlica,biblioteka). Aktualnie trwają przygotowania do zadaszenia budynku.

  Wednesday, 21 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Pierwsze obrady nowej Rady Gminy

  Dnia 20 listopada br. zainaugurowała prace Rada Gminy Gnojnik VIII kadencji. Podczas Sesji odbyło się wręczenie zaświadczeń o wyborze oraz ślubowanie nowo wybranych Radnych. Uroczyste ślubowanie złożył również Wójt Gminy Sławomir Paterek.

  Wednesday, 21 November 2018r. czytaj więcej Inne