Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zumba i nie tylko

  Słoneczna pogoda sprzyja uprawianiu aktywności fizycznej. Jak zawsze zapraszamy na Orlika, gdzie można pograć w piłkę nożną, koszykówkę, tenis, ale też potańczyć. W każdy czwartek odbywają się bowiem zajęcia zumby dla młodszych i starszych amatorek tańca.

  Saturday, 7 August 2021r. czytaj więcej Sport
 • E-TOLL

  Uruchomienie poboru opłat w systemie e-TOLL

  Saturday, 7 August 2021r. czytaj więcej Inne
 • Szczepimy się. To u nas rodzinne

  Od pół roku trwa w Polsce proces szczepień przeciw COVID-19. Wśród Mieszkańców Gminy Gnojnik, którzy zdecydowali się przyjąć szczepionkę znalazł się również Wójt Sławomir Paterek oraz Jego bliscy – żona i rodzice.

  Wednesday, 7 July 2021r. czytaj więcej Inne
 • Zebranie wiejskie/Żerków

  Wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek oraz sołtys Żerkowa zapraszają mieszkańców do udziału w zebraniu wiejskim które odbędzie się 13 lipca tj./wtorek/ o godz. 18:00 w Budynku Wiejskim w Żerkowie.

  Wednesday, 7 July 2021r. czytaj więcej Informacje
 • Zapytanie ofertowe

  Wójt Gminy Gnojnik zaprasza do składania ofert w ramach zapytania ofertowego na wykonanie usługi odbioru, transportu i utylizacji wyrobów azbestowych z terenu Gminy Gnojnik w 2021 r.

  Wednesday, 7 July 2021r. czytaj więcej Inne
 • Zapytanie ofertowe

  Wójt Gminy Gnojnik zaprasza do składania ofert w ramach zapytania ofertowego na zadanie p.n. Zakup i dostawa drona do monitorowania jakości powietrza w Gminie Gnojnik.

  Monday, 7 June 2021r. czytaj więcej Przetargi