Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Orlik w maju

  Spędź wiosnę aktywnie i sportowo. Zabierz rodzinę lub znajomych na Orlika, gdzie do dyspozycji jest boisko do piłki nożnej oraz boisko do siatkówki, koszykówki i tenisa. Zapraszamy do korzystania z oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych na obiekcie w Uszwi.

  Monday, 5 September 2022r. czytaj więcej Sport
 • Programy dofinansowania pomp ciepła oraz mikroinstalacji fotowoltaicznych

  Zapraszamy do zapoznania się z zasadami programów Moje Ciepło, Mój Prąd 4.0 i Czyste Powietrze, w ramach których można uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż pomp ciepła oraz mikroinstalacji fotowoltaicznych.

  Sunday, 5 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Rehabilitacja rolników

  Pracownicy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zapraszają ubezpieczonych rolników do udziału w turnusach rehabilitacyjnych. Rehabilitacja w zakresie układu ruchu i układu krążenia organizowana jest we własnych Centrach Rehabilitacji Rolników.

  Sunday, 5 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Ogłoszenie - połączone posiedzenie Komisji

  W dniu 13 maja 2022 r. o godz. 16:00 (piątek) w sali budynku wielofunkcyjnego w Żerkowie odbędzie się połączone posiedzenie Komisji Rady Gminy Gnojnik.

  Sunday, 5 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Konkurs wokalny i plastyczny

  Stowarzyszenie Szlakiem Kultury oraz Centrum Kultury w Gnojniku zapraszają do wzięcia udziału w konkursie wokalnym "Piosenka sprzed lat" oraz w rodzinnym konkursie plastycznym pod hasłem „Moja rodzina dba o przyrodę”. Szczegóły na plakatach.

  Sunday, 5 June 2022r. czytaj więcej Kultura
 • Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na indywidualne konsultacje dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych. Punkt działał będzie 12 maja br. (czwartek) w godz. 12:00 – 14:30 w budynku Urzędu Gminy w Gnojniku (sala narad).

  Thursday, 5 May 2022r. czytaj więcej Inne