Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Jak zastrzec utracone dokumenty

  Związek Banków Polskich od 10 lat prowadzi Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi projektami dotyczącymi zastrzegania utraconych dokumentów oraz kart płatniczych.

  Tuesday, 12 June 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Druga przysięga wojsk Obrony Terytorialnej w Małopolsce

  W niedzielę 2 grudnia 90 żołnierzy - ochotników 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT) złożyło przysięgę w podkrakowskiej miejscowości Rząska. Lokalnego kolorytu dodały uroczystości m.in. podhalańska gwara przedstawiciela Terytorialsów.

  Tuesday, 12 June 2018r. czytaj więcej Inne
 • Relacja z gminnych inwestycji

  Remont dróg oraz budowa sieci wodno-kanalizacyjnej to jedne z najważniejszych inwestycji w Gminie Gnojnik. Mimo tego, że w kalendarzu już grudzień, prace budowlane idą pełną parą. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z bieżących przedsięwzięć majątkowych.

  Saturday, 12 May 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Spotkanie dot. Kół Gospodyń Wiejskich

  Wójt Gminy Gnojnik oraz Kierownik Biura Powiatowego ARiMR serdecznie zapraszają zainteresowane osoby na spotkanie dot. rejestracji Kół Gospodyń Wiejskich, które odbędzie się 10 grudnia br. o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Gminy w Gnojniku.

  Saturday, 12 May 2018r. czytaj więcej Inne
 • Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

  Zarząd Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku" zaprasza na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 13 grudnia br. (czwartek) o godz. 17.00 w Ośrodku Aktywności Społecznej w Czchowie – Leśniczówka (ul. Trawniki 53, Czchów).

  Thursday, 12 April 2018r. czytaj więcej Inne
 • Charytatywna zbiórka

  Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik, Świetlica wiejska i Publiczna Biblioteka w Biesiadkach zapraszają do udziału w akcji charytatywnej ph. „Świąteczny dar serca”. Organizatorzy zachęcają do kupna ozdoby świątecznej, a tym samym wsparcia zbiórki.

  Monday, 12 March 2018r. czytaj więcej Inne