Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Twoja szansa na przedsiębiorczość

  Trwa realizacja projektu „Twoja szansa na przedsiębiorczość”, którego celem jest rozwój przedsiębiorczości na terenie subregionu tarnowskiego poprzez udzielenie 580 dotacji na założenie nowych i trwałych mikro przedsiębiorstw.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Akcja - segregacja

  Publiczne Przedszkole w Uszwi zajęło 2 miejsce w konkursie na Lokalną Kampanię Informacyjną „Akcja – segregacja. 2 razy więcej, 2 razy czyściej” organizowanym przez Fundację Nasza Ziemia. Przedszkole przygotowało lokalną kampanię informacyjną.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Warsztaty kulinarne

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku zaprasza na warsztaty kulinarne i żywieniowe, na których będzie można się dowiedzieć, jak jeść zdrowo, smacznie i niedrogo. Zajęcia odbędą się 11 grudnia br. w godzinach 9:00 – 13:00.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów

  Gmina Gnojnik ogłasza otwarty nabór partnera do Modułu II konkursu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na najlepsze projekty dofinansowane z Programu Wieloletniego Senior+, tj. „Zapewnienie funkcjonowania już istniejących placówek Klubu Senior+"

  Friday, 12 October 2018r. czytaj więcej Inne
 • Dom Strażaka w Gnojniku po liftingu

  Zakończyły się prace remontowe w Domu Strażaka w Gnojniku, prowadzone dzięki środkom uzyskanym przez Gminę z Programu Wieloletniego Senior+. Na potrzeby utworzenia klubu seniora zmodernizowano dużą salę spotkań, mniejsze pomieszczenie oraz korytarz.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Nabór na stanowiska urzędnicze

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza nabór w Urzędzie Gminy Gnojnik na wolne stanowiska urzędnicze: ds. księgowości oraz ds. księgowości kadrowo-płacowej.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inne