Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Dziewczęta rywalizowały na hali

  Od turnieju piłki nożnej dziewcząt rozpoczął się halowy etap szkolnych zawodów sportowych. Do turnieju w Gnojniku przystąpiły reprezentacje wszystkich szkół zarówno w grupie młodszej, jak i starszej. Tryumfowały dziewczęta z Lewniowej i Uszwi.

  Thursday, 18 October 2018r. czytaj więcej Sport
 • Zaproszenie na spotkanie

  Wójt Gminy Gnojnik informuje, że w dniu 24 października br. o godz. 18:00 w PSP w Gnojniku odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowań na wymianę pieców oraz termomodernizacje budynków w ramach rządowego programu „Czyste Powietrze”.

  Tuesday, 16 October 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Dzień Seniora w ZUS

  Oddział ZUS w Tarnowie oraz Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów zapraszają do udziału w „Dniu Seniora”, który będzie przebiegał pod hasłem: „Aktywnie i bezpiecznie”. Spotkanie odbędzie się 26 października br. (piątek) w godz. 10.00 - 13.00.

  Tuesday, 16 October 2018r. czytaj więcej Inne
 • Plus 400 tys. zł

  Urząd Marszałkowski zwiększył dotację unijną dla Gminy Gnojnik przeznaczoną na budowę i wyposażenie części kulturalnej budynku wielofunkcyjnego w Uszwi. Tym samym Gmina uzyskała środki w wysokości 1,73 mln zł, to jest 93% kwoty wnioskowanej.

  Monday, 15 October 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Życzenia dla pracowników oświaty

  Nauczycielom, pedagogom, wychowawcom i pracownikom oświaty, podejmującym trud kształcenia młodych pokoleń, składamy z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

  Monday, 10 December 2018r. czytaj więcej Inne
 • Ruszyła oczekiwana inwestycja

  Maszyny budowlane pracują już na terenie Gminy Gnojnik w związku z realizacją projektu rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej w Gnojniku, Gosprzydowej oraz Lewniowej. Inwestycja oszacowana na 2,8 mln zł możliwa jest dzięki dofinansowaniu z PROW.

  Monday, 10 December 2018r. czytaj więcej Inwestycje