Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

  Prognozowane są burze z gradem, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 30 mm do 40 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami grad. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 13:30 dnia 28 lipca do godz. 02:00 dnia 29 lipca br.

  Wednesday, 28 July 2021r. czytaj więcej Inne
 • Wniosek - mała dotacja

  Stowarzyszenie Krajowy Sztab Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Sieć Życia”.

  Wednesday, 28 July 2021r. czytaj więcej Inne
 • Małopolska szuka dobroczyńców i najlepszych organizacji pozarządowych

  Znasz kogoś, kto od lat bezinteresownie pomaga innym? A może znasz organizację pozarządową, dzięki której świat wokół nas staje się lepszy? Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Nagród „Amicus Hominum” i Kryształy Soli”. Nabór trwa do 16 sierpnia br.

  Wednesday, 28 July 2021r. czytaj więcej Inne
 • Małopolska Lokalnie – trwa nabór wniosków

  Jeśli mieszkasz na terenie województwa małopolskiego i angażujesz się w działania młodej organizacji pozarządowej lub grupy nieformalnej działającej wspólnie na rzecz rozwoju lokalnej społeczności to projekt grantowy "Małopolska Lokalnie" jest dla Ciebie!

  Wednesday, 28 July 2021r. czytaj więcej Inne
 • Ograniczenia w związku z chorobą świń ASF

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Brzesku informuje, że w związku ze stwierdzeniem ogniska afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń na terenie woj. małopolskiego, powiat brzeski znajduje się w obszarze objętym ograniczeniami I – strefa niebieska.

  Wednesday, 28 July 2021r. czytaj więcej Inne
 • Wróć z POWERem - historia z życia wzięta

  Wiele można pisać o projektach unijnych, przedstawiać ich zalety i możliwości, ale lepiej czasem coś zobaczyć. Posłuchać, jak ktoś opowiada o swoich doświadczeniach związanych z pobytem za granicą i urządzeniem się na nowo w Polsce.

  Tuesday, 27 July 2021r. czytaj więcej Inne